Lezing Asis Aynan verzet van september naar oktober!
Gepubliceerd september 2011, jaargang 15, nr. 138
agenda De lezing van Asis Aynan en de voorbespreking zijn verzet van september naar resp. 15 en 10 oktober.
Aynan studeerde filosofie aan de Universiteit van Amsterdam en werkt als docent op een ROC.
Hij schrijft ook stukken voor NRC Handelsblad en voor het Parool en is redacteur bij het opinietijdschrift Contrast.
Asis Aynan is een van de zeven genomineerden voor de Amsterdamprijs voor de kunst 2011,
de belangrijkste kunstprijs van de hoofdstad.
Vanaf april 2009 schreef Asis Aynan onder het Pseudoniem Driss Tafersiti een feuilleton over zijn eigen ervaringen op de Achterpagina van het NRC Handelsblad.
In het boek Ik Driss worden alle afleveringen van het feuilleton bijeengebracht en aangevuld met nieuw werk dat Tafersiti speciaal voor deze uitgave schreef.
Op 10 oktober 10-11.30 u. en 20–21.30 u. wordt er voor geïnteresseerden een voorbespreking gehouden over het boek Ik Driss in de Christus Triumfatorkerk. Jul. van Stolberglaan 154, Den Haag. Aanmelden: Greet Hulshof, tel. (06) 44 08 21 26 of greet.hulshof@ziggo.nl.
Info: www.ctkerk.nl
Op 15 oktober 16 u. komt de schrijver zelf de lezing houden.




Sociale media
Follow @KerkDenHaag