Archief
Jaargang:

Spaanse jongeren te gast in Den Haag

Gepubliceerd mei 2010, jaargang 13, nr. 126

Nieuws Een grote groep Spaanse jongeren is deze week te gast in de Sint Agnesparochie in Den Haag.

Voetbal lijkt het bindende element te zijn tijdens het contact van zo'n vijftig Spaanse jongeren met hun Haagse leeftijdsgenoten. Morgenavond kijken ze in de kerk gemeenschappelijk naar de WK-finale Nederland-Spanje. Ook eerder deze week keken ze naar alle WK-wedstrijden.

Maar hun bezoek heeft ook een andere reden. De jonge Spanjaarden zijn in Den Haag om interesse te kweken voor de katholieke jongerendagen, die volgend jaar augustus in Madrid gehouden worden.

Eerder deze week hebben Nederlanders en Spanjaarden onderhoudswerk in de parochie gedaan. De tuin van de Agneskerk aan de Beeklaan is schoongemaakt, de sacristie is geschuurd zodat die geschilderd kan worden, er is koper gepoetst en en de beelden zijn afgestoft. Verder hebben ze Scheveningen en Madurodam bezocht.

Ook is er een bezoek aan het bisdom Rotterdam gebracht. Daar kregen ze informatie over de jongerenactiviteiten van het bisdom.

 

| |